Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKTY

ZDRAVÁ VÝŽIVA U ERUWEN
Kopečky 1064/2
69106 Velké Pavlovice
tel: +420 774 181098
napište nám
Fcb: VAŘENÍ - NEVAŘENÍ U ERUWEN
PROVOZNÍ DOBA po - pá: 9-12 14-17hod

NOVINKY

arr3Spuštění e-shopuPřesně po roce fungování našeho kamenného obchůdku, který sídlí ve Velkých Pavlovicích, se nám... arr3Přírodní deodoranty, které fungujíPo dlouhém hledání funkčních přírodních deodorantů, jsme vybrali tyto české lahůdky z dílny paní...

ZBOŽÍ V AKCI

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

ANKETA

Jak se vám tyto stránky líbí?

Velmi 53% Ujde to 46% Moc ne 1% Vůbec 0%

Přednášky, akce
Diagnostika těla 17.5.2018 Serafin

Zveme Vás na diagnostiku těla spojenou s odborným poradenstvím. Dne 22.6.2018 bude po celý den k dispozici u nás v prodejně vyškolená poradkyně.

Pokud máte o tuto diagnostiku zájem, je třeba si domluvit konkrétní temín. Volejte: Eva Prokešová, tel. 774181098, nebo pište na info@vareni-nevareni.cz

Společnost Serafin byliny s.r.o. již od svého vzniku dává prvořadý důraz nejenom na kvalitu svých výrobků, ale také na odbornost a odborné poradenství.

To zajišťuje v rámci naší firmy paní Aneta Benediktová, zkušená terapeutka v oboru fototerapie, irisdiagnostiky, čínské medicíny a výživy. O odborné poradenství je tak velký zájem, že paní A. Benediktová vyškolila tři odborné poradce, kteří „pod křídly“ Serafin a pod vedením paní A. Benediktové poskytují u spolupracujících prodejen odborné poradenství.

Účelem poradenství je nalézt příčinu zdravotních problémů klientů, a podle toho doporučit odpovídající přírodní léčbu. Nejedná se o popisnou diagnostiku, při které klient obdrží výsledný popis na papíře. Používaný přístroj je pomocný pro terapeuta, aby co nejefektivněji našel příčinu zdravotních potíží a mohl tak správně nasadit bylinnou léčbu a další doporučení.

 

Kondiční orgánový skener

Přístroj využívá přirozeného biomagnetického záření buněk lidského těla, a jeho měřením vyhodnocuje oslabení jednotlivých funkcí.

Foto

Během 1 minuty neinvazivního měření na přístroji Kondičního Orgánového Skeneru je možné získat informace o:

  • kondici jednotlivých orgánů
  • obsahu minerálů a vitamínů v organismu
  • obsahu tuku v těle
  • stavu krve a kostí
  • obsahu těžkých kovů a jiných škodlivých látek v organismu

Měření – skenování, je prováděno přes ruční dvoupólovou sondu, kterou klient drží v ruce. Skenování probíhá díky moderní počítačové technologii velmi rychle, je neinvazivní, bezbolestné a bezpečné.

Následně počítačový program vyhodnotí měření a tím odborný poradce získá celkový přehled stavu těla s doporučeními, které jsou přesně koncipované na celý koncept přípravků Serafin. Těšíme se na vás! :)