KONTAKTY

ZDRAVÁ VÝŽIVA U ERUWEN
Kopečky 1064/2
69106 Velké Pavlovice
tel: +420 774 181098
napište nám
Fcb: VAŘENÍ - NEVAŘENÍ U ERUWEN
PROVOZNÍ DOBA po - pá: 9-12 14-17hod

NOVINKY

arr3Sleva 10% na celý sortimetTak a je to tady, po roce od otevření kamenné prodejny, se nám podařilo spustit i e-shop. Máme z... arr3Přírodní deodoranty, které fungujíPo dlouhém hledání funkčních přírodních deodorantů, jsme vybrali tyto české lahůdky z dílny paní... arr3Spuštění e-shopuPřesně po roce fungování našeho kamenného obchůdku, který sídlí ve Velkých Pavlovicích, se nám...

ZBOŽÍ V AKCI

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

ANKETA

Jak se vám tyto stránky líbí?

Velmi 53% Ujde to 47% Moc ne 0% Vůbec 0%

Přednášky, akce
Sleva 10% na celý sortiment

Máme velkou radost, že přesně rok po otevření naší kamenné prodejny, se nám podařilo rozšířit naše služby o on-line prodej. Využijte startovací akci: 10% sleva na celý sortiment.

Sleva vám bude odečtena při součtu položek zadáním kódu SLEVA10 do příslušného políčka!

Těšíme se na Vaše objednávky!

Diagnostika těla 17.5.2018 Serafin

Zveme Vás na diagnostiku těla spojenou s odborným poradenstvím. 17.5.2018 bude po celý den k dispozici u nás v prodejně vyškolená poradkyně.

Pokud máte o tuto diagnostiku zájem, je třeba si domluvit konkrétní temín. Volejte: Eva Prokešová, tel. 774181098

Společnost Serafin byliny s.r.o. již od svého vzniku dává prvořadý důraz nejenom na kvalitu svých výrobků, ale také na odbornost a odborné poradenství.

To zajišťuje v rámci naší firmy paní Aneta Benediktová, zkušená terapeutka v oboru fototerapie, irisdiagnostiky, čínské medicíny a výživy. O odborné poradenství je tak velký zájem, že paní A. Benediktová vyškolila tři odborné poradce, kteří „pod křídly“ Serafin a pod vedením paní A. Benediktové poskytují u spolupracujících prodejen odborné poradenství.

Účelem poradenství je nalézt příčinu zdravotních problémů klientů, a podle toho doporučit odpovídající přírodní léčbu. Nejedná se o popisnou diagnostiku, při které klient obdrží výsledný popis na papíře. Používaný přístroj je pomocný pro terapeuta, aby co nejefektivněji našel příčinu zdravotních potíží a mohl tak správně nasadit bylinnou léčbu a další doporučení.

 

Kondiční orgánový skener

Přístroj využívá přirozeného biomagnetického záření buněk lidského těla, a jeho měřením vyhodnocuje oslabení jednotlivých funkcí.

Foto

Během 1 minuty neinvazivního měření na přístroji Kondičního Orgánového Skeneru je možné získat informace o:

  • kondici jednotlivých orgánů
  • obsahu minerálů a vitamínů v organismu
  • obsahu tuku v těle
  • stavu krve a kostí
  • obsahu těžkých kovů a jiných škodlivých látek v organismu

Měření – skenování, je prováděno přes ruční dvoupólovou sondu, kterou klient drží v ruce. Skenování probíhá díky moderní počítačové technologii velmi rychle, je neinvazivní, bezbolestné a bezpečné.

Následně počítačový program vyhodnotí měření a tím odborný poradce získá celkový přehled stavu těla s doporučeními, které jsou přesně koncipované na celý koncept přípravků Serafin. Těšíme se na vás! :)