Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Buďte s námi v kontaktu!

Vyplňte vaši e-mailovou adresu a my vás budeme informovat o novinkách.

Facebooková skupinka

                 

VAŘENÍ - NEVAŘENÍ U ERUWEN plná receptů a tipů do zdravé kuchyně! 

  1. Úvod
  2. O nás
O nás

V naší prodejně i e-shopu nabízíme jen to, co sami jíme a používáme...

Kvalitní potraviny jsou základem pro zdravé stravování. Proto vybíráme z trhu jen to co, sami jíme a považujeme za kvalitní. Nabídka našeho obchodu je opravdu pestrá. Od zdravějších sladkostí, slaností, přes celozrnné výrobky, bezlepkové potraviny či různé pochutiny, po výživové doplňky pocházející přímo z přírody, jako například zelené potraviny, šťáva z goji apod. Najdete u nás však i kvalitní přírodní kosmetiku a dárkové zboží. Rádi vám objednáme zboží na přání, bude-li to v sortimentu našich dodavatelů. Aktivně se zajímáme o novinky na našem i světovém trhu a snažíme se je vám zprostředkovat. Rádi vám poradíme s výběrem surovin. Pravidelně pořádáme akce na témata týkající se zdravého životního stylu, tzv. Sedánky u Eruwen.

Nabízíme též poradenství a konzultace v užívání zelených potravin GreenWays, možnost ochutnávky i zakoupení.

Prodejna U Eruwen je zhmotněním našeho snu a našim cílem je podpořit vás v cestě za zdravějším stravováním.

 

Eva Prokešová

Majitelka obchodu s poctivými potavinami, tvůrkyně zdravých pokrmů 

Baví mě vše okolo zdravého životního stylu a komunikace s lidmi.


Začalo to asi už mým narozením. Od malička jsem odmítala klasická jídla. Maminka vždy vzpomíná, jak jsem jeden čas jedla "jen" strouhanou mrkev s jablkem. Trvalo ještě dlouho,než jsem přišla na to, co mi to vše má říct... Po narození dcerky jsem přirozeně začala hledat co zdravějšího bychom jako rodina mohli zařadit do jídelníčku. Objevila jsem raw styl stravování, který mě přivedl do jiného světa. Objevovala jsem nové chutě, jiný přístup k přípravě pokrmů, ale i životu a hlavně jsem se učila porozumnět vlastnímu tělu a jeho potřebám, což považuji za největší bonus. Má cesta však šla dál a nyní mi vyhovuje převážná část jídelníčku v raw kvalitě, nicméně ráda si připravuji i veganské či vegetariánské pokrmy a  zkouším nové ingredience. Mou podstatou je svoboda a poznání, proto i v tomto směru jsem otevřená a přístupná novým zkušenostem a poznatkům. S přechodem na zdravější stravu nám do života přišly i další změny, jako například větší cítění přírody a nejen proto jsme začali používat ekologické čistící prostředky, přírodní kosmetiku a další produkty, které tolik nezatěžují naši Matku Zemi. I takové zboží u nás v obchůdku zakoupíte.

Prodejnu U Eruwen jsem si vysnila a jsem šťastná, že nyní žiju svůj sen. Proto je mým nejoblíbenějším mottem: "Cokoliv dokážeš vymyslet, dokážeš i zrealizovat".

 

Daniel Prokeš

Spolumajitel, správce ekonomického úseku, technická podpora.

Baví mě sport a vysokohorská turistika. Rád si dávám cíle a ještě raději je plním. Rád si vychutnávám nové recepty.


Díky změně stravování se cítím lépe, nejenom při sportovních aktivitách, ale hlavně v běžném životě. Vyřešil jsem si překyselení organismu a s tím spojené časté pálení žáhy. Musím ale říci, že když moje žena přišla s myšlenkami na změnu stravování, tak jsem nadšený zrovna nebyl. Nyní jsem však za tuto změnu vděčný, jelikož nás přivedla i k tomuto úžasnému projektu, tedy k otevření prodejny se zdravou výživou. Zajišťuji technickou podporu a starám se o finance. To je parketa, která mě baví a naplňuje. Přináším do naší spolupráce i rozvahu a řešení praktických otázek.

Snažím se být oporou celého projektu a proto je mým oblíbeným pořekadlem: "Dvakrát měř, jednou řeš."

 

 

Doprava

 

 

 

Kde nás najdete

ZDRAVÁ VÝŽIVA U ERUWEN
Kopečky 1064/2
69106
Velké Pavlovice

OTEVÍRACÍ DOBA:

 Z DŮVODU STĚHOVANÍ DO NOVÝCH PROSTOR

ZAVŘENO - DO 7.6.2020

 

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.